Revanesse_logo png

۰۲۱۲۶۳۵۹۱۲۹
۰۲۱۲۶۳۵۹۳۱۵

همه چیز درباره فیلر ریوانس

فیلر ریوانس یا همان ژل ریوانس یک نوع ژل پرکننده برای از بین بردن چین و چروک‌های پوست است. این ماده تزریقی حاوی اسید هیالورونیک بوده که با افزایش هیدراتاسیون پوست باعث صاف شدن سطح آن می‌شود. این ژل دارای خواص بسیار زیادی بوده و انواع مختلف ان در بازار کاربردهای متفاوتی دارند. در این مقاله سعی داریم تمامی اطلاعات لازم را درباره این ژل برای شما بیان کنیم. با ما همراه شوید.

فیلر ریوانس چگونه عمل می‌کند؟

برای تزریق ژل ریوانس به داخل پوست باید از یک سوزن فوق‌العاده نازک استفاده کرد. این ژل از این طریق وارد پوست شده و چین و چروک و خطوط را به طور کامل از بین می‌برد. این ژل برای از بین بردن خطوط بینی تا دهان مناسب بوده و پس از گذشت زمان کیفیت آن کاسته شده و جذب بدن می‌شود. تزریق این ژل حتما باید توسط یک متخصص انجام شود. دقت کار برای تزریق این ژل باید بسیار بالا باشد تا در محل مورد نظر قرار گرفته و تجزیه شود.

حتما برای تزریق این ژل در انتخاب پزشک خود دقت کنید. خرید ژل ریوانس هم باید از یک فروشگاه معتبر انجام شود. ‌اگر می‌خواهید خودتان این ژل را خریده و به پزشک تحویل دهید دقت زیادی داشته باشید تا نمونه فیک را به جای اورجینال خریداری نکنید. اگر کوچکترین ایرادی در تزریق این ژل وجود داشته باشد ممکن است پوست شما تاثیر منفی گرفته و تخریب شود.

فیلر-ریوانس-چگونه-عمل-می‌کند؟

مزایای فیلر ریوانس

بسیاری از ژل‌های از بین برنده چین و چروک با محدود کردن حرکات صورت، باعث از بین رفتن چروک‌ها می‌شوند. زمانی پوست شما ظاهر زیبایی پیدا می‌کند که محدود نباشد. خطوط لبخند با محدود کردن جلوه زیبایی پیدا نخواهند کرد. ژل فیلر ریوانس چین و چروک پوست را بدون محدود کردن حرکات صورت از بین برده و تاثیر بسیار زیادی دارد. این ژل کوچکترین و بزرگترین چروک‌ها را به طور کامل از بین می‌برد. این ژل از انواع ژل‌های دیگر متمایز بوده و طراحی و تولید آنها توسط ساختار طبیعی مولکول‌ها انجام می‌شود.

این ژل با طراحی منحصر به فرد خود ظاهر طبیعی به فرد می‌بخشد. برای از بین بردن چین و چروک‌های عمیق‌‌تر می‌توان از محصولات دیگر این ژل استفاده کرد. از مزایای این ژل می‌توان به بازگرداندن ظاهر جوان پوست و تحریک عضلات اشاره کرد. ایجاد ظاهری طبیعی و ارائه نتایج طولانی مدت، از کار افتادگی کم و حداقل تهاجمی بودن روش نیز از دیگر مزیت‌هاست. مزیت دیگر آن قیمت مناسب این ژل نسبت به کیفیت آن است. نمونه‌های مختلف این ژل قیمت‌های متفاوتی دارند اما هر یک نسبت به کیفیت بالای خود با قیمتی به صرفه به فروش می‌رسند.

مزایای-فیلر-ریوانس

انواع فیلر ریوانس

تنوع در تولید فیلر ریوانس باعث شده این ژل طرفداران زیادی پیدا کند. می‌توان باتوجه به شرایطی که وجود دارد انواع ژل‌ها را انتخاب و تزریق کرد. بر اساس نواحی که برای ترمیم از ژل ریوانس استفاده می‌شود این ژل را به سه دسته تقسیم می‌کنند. فیلر ریوانس RHA2 برای اصلاح خطوط و خطوط خفیف در اطراف لب و دهان است. برای خطوط خنده نیز می‌توان از این ژل استفاده کرد. این ژل را می‌توان به لایه میانی و عمیق پوست تزریق کرد.

فیلر ریوانس RHA3 برای خطوط متوسط تا شدید اطراف لب و دهن مناسب است. این ژل یک لیدوکائین دارد که دردهای تزریق را تا حدودی کاهش می‌دهد. فیلر ریوانس RHA4 برای چین و چروک‌های شدید استفاده می‌شود. برای اصلاح خطوط خنده و از بین برده خط‌ها بسیار مناسب است. این ژل نیز حاوی لیدوکائین است.

پروسه درمان ژل ریوانس

پروسه درمان توسط ژل‌های فیلر ریوانس بسیار سریع انجام می‌گیرد. می‌توان توسط یک سوزن بسیار نازک ژل را به نواحی مختلف صورت تزریق کرده و بی حسی برای کاهش درد استفاده کرد. پس از تزریق می‌توانید به راحتی فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهید و دوره بهبودی برای شما وجود ندارد. پس از تزریق ژل به پوست شما ممکن است کمی کبودی و تورم به وجود آید که بسیار محدود بوده و پس از چند روز از بین میرود.

دوام ژل ریوانس

دوام ژل ریوانس حدودا ۱۵ ماه است. بلافاصله پس از تزریق می‌توانید تا حدودی تاثیر این ژل را ملاحظه نمایید. تاثیر اصلی یک هفته پس از تزریق برای شما نمایان خواهد شد. ممکن است کمی تورم هم مشاهده نمایید. برای تمدید صافی پوست صورت خود می‌توانید این ژل را مجدد به پوست خود بزنید. برای زمان دقیق تزریق مجدد با پزشک خود مشورت کنید.

دوام-ژل-ریوانس

چه کسانی می‌توانند از ژل ریوانس استفاده کنند؟

این ژل برای افرادی که به دنبال جوانسازی پوست خود هستند بهترین گزینه است. افرادی می‌توانند از آن استفاده کنند که سلامت کامل داشته و سیگار نکشند. این ژل روش مناسبی برای جوانسازی پوست شما است. افرادی که در معرض دودها و نو خورشید هستند تاثیر بسیار زیادی از ژل را روی پوست صورت خود مشاهده نمی‌کنند.

تفاوت فیلر ریوانس با سایر مدل‌ها

این ژل تفاوت بسیار زیادی با سایر نمونه‌های مشابه و قدیمی دارد. از تفاوت در ترکیب آن می‌توان به نحوه پردازش و تغییرات شیمیایی و نگهدارنده‌های کمتر در آن اشاره کرد. فیلر ریوانس خالص بوده و به عنوان یک ماده طبیعی برای از بین بردن چین و چروک استفاده می‌شود. موارد استفاده این ژل با دیگر ژل‌ها متفاوت است. ژل‌های قدیمی عصب پوست را از بین می‌بردند و با کاهش انقباض عضلات موجب کم شدن چروک‌های ناشی از حرکت پوست می‌شدند. ژل فیلر ریوانس باعث بهبود کانتور شده و روی عصب پوست تاثیری ندارد. این ژل به صورت طبیعی از ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند.

تفاوت-ریوانس-با-سایر-مدل-ها

هزینه ژل فیلر ریوانس

هزینه تزریق ژل بستگی به مدت درمان شما دارد. مقدار محلول مورد استفاده برای تاثیر و نتیجه مورد نظر به منظور کاهش خطوط و چین و چروک‌های موجود در پوست صورت شما باعث کاهش و افزایش قیمت پروسه درمانی شما خواهد شد. هر چه از این ژل استفاده بیشتری داشته باشید، باید هزینه بیشتری برای درمان خود بپردازید. به دلیل دوام بالای ژله فیلر ریوانس به شما توصیه می‌کنیم که حتما این ژل را برای صاف کردن پوست خود استفاده نمایید.

هزینه-تزریق-ژل

سخن پایانی

امروزه افراد بسیار زیادی به دنبال از بین بردن چین و چروک‌های پوست صورت خود هستند. ایجاد یک لبخند زیبا می‌تواند تاثیر زیادی در ظاهر شما داشته باشد. برای از بین بردن چین و چروک و صاف شدن سطح پوست صورت، توصیه می‌کنیم که از ژل فیلر ریوانس استفاده نمایید. تزریق این ژل توسط یک پزشک متخصص با کاهش شدید درد همراه خواهد شد. شما می‌توانید تاثیر این ژل را یک هفته پس از تزریق به طور واضح روی پوست صورت خود مشاهده نمایید. دوام ژل فیلر ریوانس بیشتر از یکسال بوده و ظاهر جذابی به صورت شما می‌بخشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه تزریق ژل با شماره‌های ورسا آرای پاریز تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

سوالات متداول

آیا ژل فیلر ریوانس باعث تحریک کلاژن می‌شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله. این ژل باعث تحریک کلاژن شده با استفاده مداوم از این ژل می‌توانید تولید کلاژن پوست خود را مداوم کنید.

دوام ژل فیلر ریوانس چقدر است؟

اگر شما در معرض دودها نباشید و در فضای باز از ضد آفتاب استفاده نمایید حدودا ۱۵ ماه می‌توانید تاثیر این ژل را روی پوست صوت خود مشاهده نمایید. برای افزایش این دوام باید مراقبت‌های زیادی انجام دهید. بهتر است پیش از این تاریخ مجددا برای تزریق ژل به پزشک خود مراجعه نمایید تا مشاوره لازم را دریافت کند.

چقدر طول می‌کشد تا ژل فیلر ریوانس اثر کند؟

به طور قطعی نمی‌توان گفت اما در بیشتر موارد یک هفته پس از تزریق تاثیر خود را روی پوست شما نشان می‌دهد. برای برخی افراد زودتر این این زمان هم به طور واضح مشخص شده است. اگر تورم و کبودی روی پوست شما ایجاد نشود دو سه روز پس از تزریق تا حدودی تاثیر ژل را مشاهده خواهید کرد.

چگونه ژل فیلر ریوانس تجزیه می‌شود؟

این ژل با گذشت زمان در پوست شما تجزیه می‌شود. برای تسریع می‌توانید این ژل را با ماساژ نواحی تزریق، تجزیه نمایید.

  1. سلام . مرسی بابت مطلب کامل و مفیدتون

  2. سلام . مرسی از دیدگاهتون

  3. سلام
    ممکنه که بعد از تزریق، ژل گلوله گلوله بشه؟

  4. خیر دوست عزیز
    ژل های استاندارد و مورد تائید FDA همچین عوارض جانبی را ندارند و این ژل ها غیرقانونی و بعضا تقلبی هستند. این ژل ها ممکن است به عنوان ژل های چینی با قیمت ارزان به فروش برسند و استفاده از ان ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

  5. سلام. ایا برای کاهش درد تزریق می توان از لیدوکائین تزریقی همراه ژل استفاده کرد؟

Comments are closed.