Revanesse_logo png

۰۲۱۲۶۳۵۹۱۲۹
۰۲۱۲۶۳۵۹۳۱۵

ریوانس شیپ

ژل ریوانس شیپ از خانواده فیلر ریوانس ، فیلر ( اسید هیالورونیک ) با بالاترین ویسکوزیته برای شکل دادن و حجم دادن به نواحی عمیق بافت استفاده می شود.

ژل ریوانس شیپ برای تقویت بافت های عمقی و فوق پریوستئوتوم که برجسته سازی و لیفت را فراهم می کند، ایده آل است. موارد مصرف و کاربرد فیلر ریوانس شیپ شامل موارد زیر می باشد : چین و چروک ها خطوط و چین های بسیار عمیق ابرو گونه ها بینی چانه فک. 

مزایای استفاده از ژل ریوانس شیپ

  • جلوه های لیفتینگ
  • خاصیت جوان کنندگی
  • ایجاد پوستی سفت و محکم

لازم به ذکر است که عمق تزریق هم به صورت فوق پریوستوم می باشد. فیلر ریوانس شیپ یک اسید هیالورونیک تزریقی است که در حوزهٔ پزشکی زیبایی و سلامت مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فرمول رقیق کننده اسید هیالورونیک، تمامی محصولات موجود در طیف ریوانس و حتی چسبناک ترین آنها را می توان به راحتی و با سوزن های کوچک، بدون آسیب رساندن به یکپارچگی ژل تزریق کرد. محتویات درون جعبه ژل ریوانس شیپ شامل ۲ سرنگ ۱/۲ میل می باشد.

shape

این ژل حاوی اسید هیالورونیک می باشد که در واقع این اسید یکی از اجزای مهم پوست و بافت های همبند است، زیرا باعث حفظ رطوبت پوست و هیدراته نگه داشتن پوست خواهد شد. با گذشت زمان، غلظت طبیعی اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین در بدن کاهش پیدا می کند و باعث نازک شدن پوست و از دست دادن ساختار حمایتی خود می شود. 
مدت زمان ماندگاری بین ۹ الی ۱۲ ماه است که البته این مدت زمان بستگی به سبک زندگی افراد، سن و نوع پوست افراد دارد.

ویژگی های ژل ریوانس شیپ

  • پس از استفاده از ژل ریوانس شیپ احتیاجی به طی کردن دوران نقاهت نخواهید داشت و پس از تزریق می توانید به فعالیت های روزمره خود برسید
  • تزریق این ژل بسیار آسان می باشد و کاملاً قابل جذب خواهد بود
  • نتایجی که پس از تزریق ایجاد می شوند کاملاً طبیعی خواهند بود
  • این فیلر کاملاً ایمن و برای پوست های مختلف موثر خواهد بود

اگر این سوال برایتان پیش آمده که پس از تزریق فیلر ریوانس شیپ چه عوارضی ایجاد خواهد شد، باید بگوییم که پس از تزریق این ژل هیچگونه عوارضی متوجه شما نخواهد شد و فقط مواردی مانند : خونریزی خفیف و قرمزی ایجاد خواهد شد که به مرور زمان رو به بهبودی خواهد رفت.
استفاده از فیلر ریوانس شیپ برای گروهی از افراد ممکن است مناسب نباشد که این افراد عبارتند از : بانوانی که در دوران بارداری هستند و یا در دوران شیردهی به نوزادان هستند، افرادی که دارای بیماری های خاص مانند : سرطان، دیابت و…. می باشند، افرادی که دارای زخم ها یا عفونت های فعال مانند : تبخال در ناحیهٔ مورد نظر می باشند.

brands