ریوانس کانتور

ژل ریوانس کانتور از خانواده فیلر ریوانس ، یک فیلر با ویسکوزیته فوق العاده بالا است که برای درمان نواحی با حجم زیاد از طریق کانتورینگ و فرم دهی استفاده می شود. فیلر ریوانس کانتور برای مناطقی که نیاز به تنظیمات حجمی بزرگتر دارند ایده آل است.

 یکی از جدید ترین محصولات ریوانس، ریوانس کانتور می باشد که به تازگی به طیف پر کننده های ریوانس اضافه شده است. این اسید هیالورونیک بسیار متقابل است که برای نواحی با حجم بالا، کانتورینگ، فرم دهی صورت و برای اصلاح و افزایش حجم قابل توجه نواحی مانند گونه ها، خط فک و بینی استفاده می شود.

ویژگی های ژل ریوانس کانتور

ژل با ماندگاری بالا اسید هیالورونیک چند منظوره شامل چین و چروک های عمیق درمان نواحی بزرگ صورت مانند : گونه، استخوان گونه، بینی و بیضی صورت بازسازی کانتور صورت کاهش حجم را تصحیح می کند به طور کلی، نتایج به مدت ۹ الی ۱۲ ماه باقی می ماند که این مدت زمان بستگی به سبک زندگی افراد، سن و نوع پوست افراد دارد.

ترکیبات کانتور ریوانس : اسید هیالورونیک ۲۵ میلی گرم در میلی لیتر پیوند متقابل بی دی دی ای

بسته بندی کانتور ریوانس : ۲ سرنگ ۱ میلی لیتری + سوزن ۲۷ گرمی

با توجه به فرمول رقیق کننده اسید هیالورونیک، تمامی محصولات موجود در طیف ریوانس و حتی چسبناک ترین آنها ( مانند : کانتور ریوانس ) را می توان به راحتی و با سوزن های کوچک، بدون آسیب رساندن به یکپارچگی ژل تزریق کرد.

revanesse contour

contour

 

 

اسید هیالورونیک یکی از اجزای مهم پوست و بافت های همبند است زیرا باعث می شود رطوبت پوست حفظ و هیدراته شود که منجر به جوان سازی پوست و شادابی آن خواهد شد. با گذشت زمان و به صورت معمول، غلظت طبیعی اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین در بدن کاهش پیدا می کند که در نتیجه منجر به نازک شدن پوست و از دست دادن ساختار حمایتی خود می شود.
به طور کلی پوست از سه لایه تشکیل شده است : لایه بالایی که لایه اپیدرم می باشد و حاوی سلول های پوستی است لایه میانی لایه درم است و حاوی کلاژن و الاستین می باشد که کلاژن وظیفهٔ حمایت پوست را بر عهده دارد و الاستین نیز موظف به ایجاد استحکام و انعطاف پذیری در پوست است لایه زیرین پوست حاوی بافت چربی است و وظیفهٔ حمایت از دو لایه بالا را بر عهده دارد ویژگی های فیلر ریوانس کانتور : پس از استفاده از این ژل احتیاجی به طی کردن دوران نقاهت نخواهید داشت به دلیل داشتن تکنیکی به نام تیکسو فیکس، باعث ایجاد ماندگاری بالا می شود تزریق این ژل بسیار آسان است کاملاً قابل جذب است نتایج ایجاد شده به صورت طبیعی می باشد کاملاً ایمن و برای انواع پوست ها موثر می باشد.

این محصول حاوی ژل غلیظ تر با اثرات ماندگار است که خطوط و چین و چروک های عمیق و بارزتری مانند : خطوط بینی و گوشه های دهان را پر می کند. با توجه به فرمول منحصر به فرد و فناوری پیوند متقابل تیکسو تروپیک ثبت شده، ژل با ویسکوزیته بالا را می توان به راحتی با یک سوزن گیج کوچک تزریق کرد تا از آسیب رساندن به ذرات اسید هیالورونیک اصلاح شده جلوگیری شود.

 

brands