فیلر (ژل) ریوانس

®Revanesse یک ژل HA با ویسکوزیته کم است که برای پر کردن خطوط ظریف و چین و چروک استفاده می‌شود. این فرمولاسیون صاف و نرم برای اصلاح کاهش حجم سطحی و افزایش عیوب سطحی برای ایجاد تعادل و تقارن بیشتر ایده آل است.

ژل ریوانس (Revanesse) به یک درمان قابل تزریق گفته می‌شود که برای پر کردن حجم پوست و از بین بردن خطوط ظریف و چین و چروک (بخصوص در نواحی میانی صورت) طراحی شده است. مانند بیشتر فیلرهای پوستی، این درمان در درجه اول برای برطرف کردن نگرانی های مربوط به مسائل زیبای شناختی (مانند از بین رفتن حجم) در نظر گرفته شده است. این درمان تزریقی یکی از درمان های فراوان است که می تواند به طور موقت نشانه های پیری را از بین ببرد. برخی اوقات، مدت زمان دوام این درمان تا یک سال بر روی صورت پایدار باقی خواهد ماند.

ژل ریوانس به فیلری با ساختار هیالورونیک اسید گفته می‌شود که توسط یک تکنولوژی مخصوص به نام پیوند متقابل (Cross-Linking) به وجود آمده است. ترکیبی بین هیالورونیک اسید زیست سازگار و تکنولوژی پیوند متقابل به این درمان تزریقی نتایج طولانی مدت با ظاهر طبیعی بیشتر (مطابق با توقعات شما از درمان ضدپیری) اعطا خواهد کرد.

Contoutr

ژل ریوانس کانتور از خانواده فیلر ریوانس ، یک فیلر با ویسکوزیته فوق العاده بالا است که برای درمان نواحی با حجم زیاد از طریق کانتورینگ و فرم دهی استفاده می شود. فیلر ریوانس کانتور برای مناطقی که نیاز به تنظیمات حجمی بزرگتر دارند ایده آل است.

+ Soft

ژل ریوانس سافت پلاس از خانواده فیلر ریوانس ، نوعی ژل بر پایه هیالورونیک اسید می باشد که وظیفهٔ مراقبت از پوست دور چشم و رفع ویژگی هایی از قبل : تیرگی، چین و چروک و خطوط مختلف را بر عهده دارد.

Kiss

فیلر ریوانس کیس یک ژل ( اسید هیالورونیک ) از خانواده فیلر ریوانس با طراحی ویژه است که برای مشخص کردن و تقویت لب ها و ناحیهٔ اطراف دهان استفاده می شود. از آنجایی که ناحیهٔ اطراف لب دارای ویژگی های منحصر به فردی است، ژل ریوانس کیس برای فرم دادن و حجم دادن به لب ها ایده آل است.

Outline

ژل ریوانس اوت لاین از خانواده فیلر ریوانس، برای درمان چین و چروک ها در نظر گرفته شده است. این ژل تزریقی استفاده برای ترمیم و زیبایی های پزشکی غیر جراحی استفاده می شود. فیلر ریوانس اوت لاین بر پایه اسید هیالورونیک می باشد که می توانید برای ترمیم چین و چروک های نواحی مختلف صورت استفاده کنید.

Pure Max

ژل ریوانس پیور مکس مانند یک پر کننده سنتی که به سادگی چین و چروک ها را پر می کند، عمل نمی کند. در عوض، به تغذیه و مرطوب شدن کل سطح صورت کمک می کند زیرا به سرعت جذب پوست می شود. 

Ultra

ژل  ریوانس اولترا یک پر کننده غلیط است که فرمول آن برای درمان خطوط و چین و چروک های عمیق یا مشخص مانند بینی و گوشه های دهان طراحی شده است. ریوانس اولترا برای حجم دادن در قسمت های مختلف صورت ایده آل است و باید در عمق لایه پوست تزریق شود. 

شرکت

ورسا آرای پاریز

 

شرکت کانادایی PROLLENIUM Medical Technologies در سال 2002 تأسیس شده و تاکنون محصولات پیشرفته ای را در صنعت تجهیزات پزشکی توسعه و تولید کرده است. محصول مهم پرولنیوم، REVANESSE®، فیلرهای پوستی اسید هیالورونیک (HA) متقاطع است که خود نمونه‌ای واقعی از توجه به جزئیات و قابلیت‌های محصول نهایی برای کاربران نهایی آن است. REVANESSE® توسط شرکت Prollenium در انتاریو کانادا توسعه، تولید و توزیع شده و امروزه، REVANESSE® را می توان در بیش از 80 کشور در سراسر جهان جستجو کرد. شرکت Prollenium Medical متعهد به برتری کیفیت محصول بوده و مفتخر است که یک شرکت ثبت شده در انجمن بین المللی دارویی – تزریقی (PDA CE 150 Approved Facility) با نشان استاندارد ایزو 13485 در سال 2016 می باشد.

شرکت ورسا آرای پاریز به عنوان نماینده رسمی توزیع و فروش Prollenium Medical Technologies  کانادا در ایران بوده و دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو-وزارت بهداشت ایران می باشد.

شرکت پرولنیوم واقع در انتاریو کانادا می باشد که امروزه محصولات ریوانس در سرتاسر دنیا و بیش از ۸۰ کشور، یافت می شود. این شرکت تولید محصولات با کیفیت و رضایت مصرف کنندگان را در اولویت خود قرار داده که به همین دلیل این شرکت شرکتدارای 

نشان های ایزو ، استاندارد و ثبت شده در انجمن بین المللی دارویی و تزریقی می باشد. 

آخرین های

ورکشاپ ،کنگره و نمایشگاه