درباره ما

شرکت ورسا آرای پاریز به عنوان نماینده رسمی توزیع و فروش Prollenium Medical Technologies  کانادا در ایران می باشد.

شرکت کانادایی PROLLENIUM Medical Technologies در سال 2002 تأسیس شده و تا کنون محصولات پیشرفته ای را در صنعت تجهیزات پزشکی توسعه و تولید کرده است. محصول مهم پرولنیوم، REVANESSE®، فیلرهای پوستی اسید هیالورونیک (HA) متقاطع است که خود نمونه‌ای واقعی از توجه به جزئیات و قابلیت‌های محصول نهایی برای کاربران نهایی آن است. REVANESSE® توسط شرکت Prollenium در انتاریو کانادا توسعه، تولید و توزیع شده و امروزه، REVANESSE® را می توان در بیش از 80 کشور در سراسر جهان جستجو کرد.

ریوانس یکی از 5 برند مطرح صاحب FDA می باشد که در زمینه تولید فیلر ( ژل ) فعالیت می کند.

 

ورسا آرای پاریز

شرکت کانادایی PROLLENIUM Medical Technologies در سال 2002 تأسیس شده و تاکنون محصولات پیشرفته ای را در صنعت تجهیزات پزشکی توسعه و تولید کرده است. محصول مهم پرولنیوم، REVANESSE®، فیلرهای پوستی اسید هیالورونیک (HA) متقاطع است که خود نمونه‌ای واقعی از توجه به جزئیات و قابلیت‌های محصول نهایی برای کاربران نهایی آن است.
REVANESSE® توسط شرکت Prollenium در انتاریو کانادا توسعه، تولید و توزیع شده و امروزه، REVANESSE® را می توان در بیش از 80 کشور در سراسر جهان جستجو کرد.
شرکت Prollenium Medical متعهد به برتری کیفیت محصول بوده و مفتخر است که یک شرکت ثبت شده در انجمن بین المللی دارویی – تزریقی (PDA CE 150 Approved Facility) با نشان استاندارد ایزو 13485 در سال 2016 می باشد.
شرکت ورسا آرای پاریز به عنوان نماینده رسمی توزیع و فروش Prollenium Medical Technologies کانادا در ایران می باشد.
خانواده پرکننده‌های پوستی Revanesse® (FDF)، مجموعه‌ای از پرکننده‌های تزریقی اسید هیالورونیک (HA)، برای اصلاح خطوط و چین و چروک‌های ظریف، افزایش حجم، شکل‌دهی و فرم دهی به ویژگی‌های صورت، آبرسانی به پوست و ایجاد بهبود کلی می باشد. تعادل و تقارن پرکننده های پوستی Revanesse® HA با لیدوکائین در دسترس هستند تا درمان شما را راحت تر کنند.